Logo Yanı Reklam
13/12/2022 TÜMSAD / SAĞLIK BAKANLIĞI ZİYARETLERİ

13/12/2022 TÜMSAD / SAĞLIK BAKANLIĞI ZİYARETLERİ

 

Tümsad Derneği yönetim kurulu olarak Sektörümüzün mevzuat sorunları ile ilgili 13.12.2022 tarihinde Ankara Temaslarında bulunduk. Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Sn Prof. Dr. Ahmet TEKİN ile Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yard Sn. Dr. Ertuğrul EĞİN ve Sağlık Hizmetleri Att Daire Başkanı Sn. Mustafa KARAKISLA yi makamlarinda ziyaret ederek Dernek olarak yaptığımız çalışmalarımızı Sn. Yetkilerimiz ile paylaştık.

Yönetim kurulu Başkanımız Dr. İrfan BAŞPINAR, Başkan Yard. Dr. Harun KAYA, Genel Sekreterimiz Ali ÖZTÜRK Yönetim Kurulu üyelerimiz Dr. Resul YAMAN, Muzaffer YOLCU ve Ankara  temsilcimiz, Dr. Oğuzhan ZENGİN ile Dernek koordinatörümüz Zeki DEMİRBAŞ’ın hazır bulunduğu görüşmelerde Özelikle ATT Ve ÖHY yönetmeliklerinde mevzuatsal kısımlar ile ilgili yaşanılan sorunlar ve çözüm önerilerimiz hazırladığımız çalışmalar ile Bakanlık yetkililerimiz ile istişare ettik.

Bizlere ziyaretlerimizde göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı Genel Müdürümüz Ahmet Bey’e Genel Müdür yardımcımız Ertuğrul Bey ile Daire Başkanımız Sn. Mustafa Bey’e ayrı ayrı Teşekkür ederiz. 

13.12.2022